<body> <form name="aspnetForm" method="post" action="https://www.ziganaweb.com/referanslar.aspx" onsubmit="javascript:return WebForm_OnSubmit();" id="aspnetForm"> <script type="text/javascript"> </script> <div class="container-fluid mp" id="masterContent" style="padding: 0"> <div id="masterRight" class="col-md-12 mp animated delay fadeIn"> <div class="col-sm-12 mp"> </div> <link href="http://ziganaweb.com/ziganareferans/referanslar_files/ziganaweb.min.css" media="(min-width:767px)" rel="stylesheet"><link href="" rel="stylesheet"><link rel="canonical" href=""><title>
Düşünür Koleji Trabzon Mobile Görünümü
Düşünür Koleji Trabzon Tablet Görünümü
Düşünür Koleji Trabzon Masaüstü Görünümü

Düşünür Koleji Trabzon

Öğrenci gelişiminde ve başarısında bireyin psikolojik gelişimi en önemli kriterdir. Bunun bilincinde olan Düşünür Koleji Trabzon öğrencilerine bu konuda rehber olabilmeyi görev edinmiştir.

Aygünler Group Mobile Görünümü
Aygünler Group Tablet Görünümü
Aygünler Group Masaüstü Görünümü

Aygünler Group

Aygünler İnşaat, yıılların tecrübesiyle hizmet vermeye devam eden diğer grup firmalarımızda olduğu gibi; kalite güven ve tecrübeyi bir araya getirerek en kaliteli hizmeti vermenin gayreti içerisinde olmaya devam etmektedir.

Coşkun Ağır Nakliyat Mobile Görünümü
Coşkun Ağır Nakliyat Tablet Görünümü
Coşkun Ağır Nakliyat Masaüstü Görünümü

Coşkun Ağır Nakliyat

Güçlü altyapısıyla Türkiye genelinde hizmet veren firmamız özellikle ağır nakliyat konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Fıtık Akademisi Mobile Görünümü
Fıtık Akademisi Tablet Görünümü
Fıtık Akademisi Masaüstü Görünümü

Fıtık Akademisi

Fıtık Akademisi, Uluslararası Danışma Kurulu ile sağlık çalışanlarına ve genel cerrahi alanındaki meslektaşlarımıza destek ve yardım sağlamayı da amaçlamaktadır. Prof.Dr.Hakan Kulaçoğlu ve danışma kurulundaki hocalarımızın ihtiyaç duyduğunuz bilimsel yayınlarının tam metnini sitemizden temin edebilirsiniz.

Hotel Kardelen Mobile Görünümü
Hotel Kardelen Tablet Görünümü
Hotel Kardelen Masaüstü Görünümü

Hotel Kardelen

Rengarenk kır çiçekleri, dağ çayırları ile kaplı olan Karadeniz Bölgesinde ki Limon Suyu Yaylasınındaki Hotel Kardelen siz değerli konukları bekliyor...