<body> <form name="aspnetForm" method="post" action="https://www.ziganaweb.com/referanslar.aspx" onsubmit="javascript:return WebForm_OnSubmit();" id="aspnetForm"> <script type="text/javascript"> </script> <div class="container-fluid mp" id="masterContent" style="padding: 0"> <div id="masterRight" class="col-md-12 mp animated delay fadeIn"> <div class="col-sm-12 mp"> </div> <link href="http://ziganaweb.com/ziganareferans/referanslar_files/ziganaweb.min.css" media="(min-width:767px)" rel="stylesheet"><link href="" rel="stylesheet"><link rel="canonical" href=""><title>
Berk Yapı İnşaat Mobile Görünümü
Berk Yapı İnşaat Tablet Görünümü
Berk Yapı İnşaat Masaüstü Görünümü

Berk Yapı İnşaat

Dekorasyon, tadilat ve diğer konularda ve branşlarda, konusunda uzman ekip ve ustalarımızla, komple ya da bölümsel olarak A’dan Z’ye projelendirip-fiyatlandırıp anahtar teslimi çözümler sunuyor.

Zigana Makina Mobile Görünümü
Zigana Makina Tablet Görünümü
Zigana Makina Masaüstü Görünümü

Zigana Makina

Geniş bir alanda çalışmalarını yürüten Zigana Makina; inşaat sektöründe de bir çok projede imzası bulunan ve gerçekleştirdiği her projeyi de en üst seviyede tamamlayan bir firma olarak sektörde hakettiği yerini almaktadır.

Zigana.org Mobile Görünümü
Zigana.org Tablet Görünümü
Zigana.org Masaüstü Görünümü

Zigana.org

Zigana.org sitesi, Zigana Köyü Çevre Koruma, Turizm ve Dayanışma Derneği faaliyetidir. Ziganaweb.com sahibi Sezgin Kurtuluş’un katkıları ile host edilmektedir.

Zigana Sms Mobile Görünümü
Zigana Sms Tablet Görünümü
Zigana Sms Masaüstü Görünümü

Zigana Sms

Hizmetimizi kullanan firmaların müşterileri ile kurduğu iletişim bağını anlamak, analiz etmek ve müşteri ilişkilerinde hızlı, güvenilir, kaliteli ve etkili hizmetler sunmasına yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Zigana Hosting Mobile Görünümü
Zigana Hosting Tablet Görünümü
Zigana Hosting Masaüstü Görünümü

Zigana Hosting

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üreterip; yazılım, donanım ve ilave katma değerler katarak entegre edilebilen ve yüksek verimlilik sağlayan platformlar oluşturuyoruz.