Dijital dünyadaki yerinizi almak istediğinizde sizeler bir telefon kadar yakınız. Kurumsal tanıtım ve müşteri porföyünüze hitap edecek görsel ve açıklayıcı ara yüzlerle sizler için çalışıyor, sizler için tasarlıyoruz..

Kurumsal WEB Tasarım

Yıllardır sahip olduğumuz WEB Tasarım konusundaki birikim ve tecrübemizi, Trabzon 'da "Zigana WEB" adı altında markalaştırarak kaliteli hizmet anlayışla siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duymaktayız. Zigana WEB tasarım, gelişen teknolojiye ayak uydurarak gelinen son noktadaki gelişmeleri site tasarımlarına uygulayarak, son teknoloji ürünü sistemler ortaya çıkarmaktadır.

Etkileyici ve kolay kullanım arayüzüne sahip kullanıcı dostu web tasarım çözümleri... Dünyanın her erinden kolaylıkla ulaşılabilen, hızlı ve size özel bir web sayfasına sahip olun Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tüm dünyaya tanıtmak, ticari stratejileriniz üzerine kurgulanmış dikkat çekici özelliklere sahip sayfalar..  Farklı web tasarım çözümlerimize bir göz atın.. İhtiyacınıza en uygun özelliklere sahip, teknolojinin bütün imkanlarını bünyesinde barındıran, kolay güncellenebilme imkalarıyla hizmete sunduğumuz web çözüm paketlerimizden size en uygununu belirleyelim..

E Ticaret

Günümüzde yapılan alış veriş yöntemlerinin başında internetten alınan ürünler gelimektedir. Bir tıkla istenilen ürüne ulaşıp alışverişi tamamlamak..

SSL Sertifikaları

SSL güvenlik sistemileri ile sayfanıza tam koruma sağlıyoruz. Ziyaretçileriniz SSL sertifikalarına sahip sitelerde gönül rahatlığıyla kredi kartı kullanarak alışveriş yapabilir, kimlik bilgisi gerektiren yerlerde güvenle bilgilerini yazabilirler.

Kolay Yönetilen Panel

Tasarımını tamamladığımız sitenizi sizlere teslim ettiğimizde, "Yönetim Paneline" girerek istediğiniz değişikliği kolaylıkla yapma imkanına sahip oluyorsunuz. Artık site yönetiminiz tamamen elinizde.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım; kurumsal kimliğinizi taşıyan ve hitap edeceğiniz alanda iletişime geçeceğiniz ilk iletişim araçlarını içeren görsellerden oluşur.